Bilgisayar Sistem Yedeği Alma Programı – Harddisk Yedek Al…
Bilgisayar sistemleri herkesin bildiği gibi, her an silinmeye, bozulmaya ya da farklı nedenlerden dolayı kaybolma ihtimali olan bir sistemdir. Bunun önüne geçmek için, bilgisayarda çalışırken verilerimizin yedeğini almamız lazım. Verilerin yedeğini alma işlemi akılda tutulması zor bir iş olduğu için, bunu sizin yerinize yapacak bir program lazım.
Evet böyle bir program var, hatta buna benzer birçok program var. Sizlere bugün sistem yedeğini alabilmeniz için Shadow Protect yedekleme programını tanıtacağız.
Shadow Protect programının kullanımı çok kolay. Basit bir arayüz sayesinde, programa girince neyi nasıl yapacağınızı hemen anlıyorsunuz. Shadow Protect sayesinde yedekleme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Shadow Protect programının bağımsız geri dönebilme, VSS desteği, VirtualBoot gibi özellikleri de var. Program bizden tam not aldı. Shadow Protect programını kullanarak sisteminizi ve kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Artık verilerim ya kaybolursa korkusunda olmanıza gerek yok.
res
Size bir kaç sorun sıralayalım…
Bilgisayarınıza sistemden bazı dosyaları silen bir virüs girse ne yapacaksınız? İşte bu noktada devreye Shadow Protect programı girebilir.
Sistemden yanlışlıkla verileriniz silinse ne yapacaksınız? Shadow Protect programı bu gibi durumlar için bire bir çözüm.
İşletim sisteminiz ve disklerinizi gönül rahatlığı ve kolay bir şekilde yedek almanız mümkün. Bu yazılım ile imaj dosyası oluşturup, bunu bir virtual disc yani sanal disk gibi kullanmanız mümkün.
İmaj dosyasından verilerinizi toplu ya da tek tek dışarı aktarabilirsiniz. Sistem Yedeği almanızı basitleştirecek bu program çok başarılı.
Bu imaj dosyanızı nerelere aktarabilirsiniz?
NAS, iSCSI, SCSI, SAN, USB, CD/DVD Blu Ray gibi ortamlara imaj dosyasını aktarmanız mümkün. Programı kurup arayüzüne bakarsanız, teknik detayları daha iyi anlayacağınızı düşünüyoruz. Programın arayüzü sayesinde, geçmiş işlemlerimizin hepsini rahatlıkla görebiliyoruz.
Örneğin virüsten dolayı sisteminiz açılmıyor, bu durumda Shadow Protect sizi kurtarabilir mi?
Eve kurtarabilir… Sisteminiz başlamıyorsa, Shadow Protect programı üzerinden önyükleme yapabilirsiniz. Sistem bunun için size önyükleme aracı sunuyor. Ayrıca imaj dosyanızı, tamamen farklı bir bilgisayara da yüklemeniz mümkün.
Program ile ilgili soru ya da yorumlarınız varsa lütfen bizimle paylaşınız. Ya da bize katmak istediğiniz bir bilgi varsa lütfen yorum kısmında belirtiniz. Sistem Yedeği almak artık çok daha kolay…
Etiketler:,,, 1.105 views Okunma 19 Ara 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.