Akıllı telefonlar ücretsiz korunacak sözü, akıllı telefon kullananların içini rahatlattı. Ücretsiz virüs programları sayesinde telefonlarını koruyan akıllı telefon kullanıcılarının en büyük kabusu: Virüsler… Türkiye’de var olan virüs sayısı da her geçen gün artıyor.
Akıllı Telefonlar Ücretsiz Korunabilir mi?
Çinli ünlü mobil antivirüs geliştiricisi ve performans iyileştiricisi firma olan 360 Mobile Security, Türkiye pazarına da adım attı. Akıllı telefonların virüs sistem koruması ve performans iyileştirmesi konusunda dünyaca ünlü marka olan 360 Security firması, dünyada 300 Milyon kişi tarafından tercih ediliyor. Cloud system denilen yani bulut bilişim sistemi ile koruma sağlayan 360 security telefonlarda yalnızca virüs değil, telefonu hızlandırma, telefondaki gereksiz dosyaları silme, uygulamaları kilitleme ve kayıp telefonları bulma gibi performans ve güvenlik işlemlerini de gerçekleştiriyor.
Türkiye’de sayısı 20 milyondan fazla olan android kullanıcıları da bu yazılım ile akıllı telefonlarını ücretsiz olarak koruyabilecek. Akıllı Telefonlar Ücretsiz Olarak Korunabilecek…
virüs
Akıllı Telefon Kullanıcıları, Güvenlik İstiyor…
Akıllı telefon kullanıcıları, hayatlarının her anını, çoğu zaman özel bilgilerini telefonlarında sakladıkları için, güvenlik konusunda daha çok güven duymak istiyorlar. Akıllı telefon kullanıcıları, özel verilerinin çalınma ihtimali olmadan bu cihazları kullanmak istiyorlar. Bakalım 360 Security firması bunu başarabilecek mi?
Telefonlarda Performans Artışı Sağlanacak…
360 Security sadece virüs yazılımı olmanın dışında, hepsi bir arada paketi kullanıcılara sunacak. 360 security sayesinde, telefonun performans artışı, bellek temizlenmesi gibi özellikler, tek tuşla yapılabilecek… RAM bellekleri yetersiz gelen kişiler için daha çok önem arz eden bu durumdan, kullanıcılar çok memnun kalacak. Ayrıca arka planda istenmeyen uygulamaların çalışmaması pil ömrünü de uzatacak. Pil ömrünün, akıllı telefon kullanıcılarının baş belası olduğu düşünülürse; bu durum akıllı telefon kullanıcıları açısından çok olumlu olacak.
Google Play servisinden ücretsiz olarak ulaşılabilecek olan 360 Security, Türkiye’de çok sayıda kişi tarafından kullanılacağa benziyor. Akıllı telefon kullanıcılarının en büyük beklentisi olan güvenlik konusunda kimsenin duyarsız kalmayacağı büyük bir gerçek. 360 Security firmasının Türkiye piyasasına nasıl bir giriş yapacağını da bekleyip göreceğiz. Uygulamanın indirilme sayısının açıklanmasının ardından, daha detaylı veriler ortaya çıkacaktır.

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.