Minecraft Oyunu İçin Güncelleme Geliyor…

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından birisi olan Minecraft için güncelleme geliyor. Minecraft tutkunları heyecanla yeni güncellemede nelerin olacağını merak ediyorlar. Yeni güncelleme basit bir güncelleme olmayacak, geniş çapta yapılacak olan bu güncelleme, etkili bir güncelleme olacak. Oyuna yeni içerikler dahil olacak, üstelik ufak tefek değil çok sayıda yeni içerik oyuna dahil oluyor.

Önemli kaynaklardan edindiğimiz bilgilere göre, Playstation 4 1.22 sürüm güncellemesi ile güncellenecek olan oyunda, çok sayıda değişiklik olacak.

minem

Bazı yeni nesneler oyuna dahil olacak. Minecraft meraklıları şimdi merakla yapılacak değişiklikleri merak ediyor.

Peki Hangi Nesneler Oyuna Dahil Olacak?

Oxeye Daisy, Sunflower, Lilac, Armor Stand, Raw Rabbit, Cooked Rabbit, Potion of Leaping, Potion of Water Breathing, Salmon, Large Ferns, Prismarine Crystals, Prismarine Shard, Clownfish, Pufferfish, Blue Orchid, Allium, Rabbit Hide,  Cooked Salmon, Raw Mutton, Cooked Mutton, Rabbit’s Foot, Double Tall Grass, Double Tall Grass, Poppy, Rose Bush, Peony, Rabbit Stew, Azure Bluet, Tulips…

İşte bu nesneler oyuna dahil olacak. Oyun severler heyecanla bu nesnelerin oyuna dahil olmasını bekliyor.

Ayrıca yeni bloklar da oyuna dahil olacak… Peki ne var bu bloklarda? Oyun severler için açıklayalım…

Sea Lanterns, Wet Sponge, Slime Blocks, Coarse Dirt, Packed Ice, Polished Andesite, Diorite, Polished Diorite, Prismarine, Podzol, Granite, Polished Granite, Andesite, Red Sandstone Slab,  Acacia Saplings, Dark Prismarine, Prismarine Bricks, Red Sand, Red Sandstone, Chiseled Red Sandstone, Red Sandstone Stairs, Smooth Red Sandstone, Dark Oak Saplings.

Yeni bloklarda bunlar… Oyun çok daha heyecanlı bir hale geliyor. Bu yeni güncellemeler bunun işaretçisi…

Köylülerde Değişiklik Olacak mı?

Yeni gelen büyük güncelleme ile köylülerde bir değişim olmayacağı düşünülemezdi. Köylülerde de büyük değişimler tabi ki olacak. Köylülere yeni yeteneklerin yanı sıra, yeni takas şemaları da dahil olacak. Köylüler artık hasat yapabilecek… Eğer yıldırım çarparsa köylüler cadıya dönüşecek… Bunun gibi bir çok yenilikler geliyor.

Minecraft ile ilgili soru ya da yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Minecraft Güncellemesi…

 

Etiketler:,,, 127 views Okunma 21 Ara 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.