Knight Online Yeniden Başlıyor!
Sevilen oyun Knight Online geri dönüyor! Yıllardır birçok müptelası olan oyun, yeniden aramıza dönüyor. Çoğu kişi için hayatın odak noktasını oluşturan bu Knight-Online, Steam ile birlikte dönüyor.
night
Knight-Online geri dönüyor haberi bazı Knight meraklılarını heyecanlandırdı. Knight-Online oynamayan kişilerin bile duyup bildiği bu efsanevi oyun, eski günlerde olduğu gibi yeniden popüler olabilecek mi bekleyip göreceğiz. Eski oyunculara sorduğumuzda büyük bir kısmı yeniden oyuna döneceklerini belirtirken, çoğu da oyuna dönmekten korktuklarını bildirdi. Bazıları oyunu tekrar hayatlarının odak noktasına koymaktan korkuyorlar.
Şu an piyasada bulunan sunucular ile bağımsız olarak çalışacak Steam sunucuları ile dönecek olan Knight-Online, server kalitesi ile de oyunculara güven verecek. Sunuculara güvenen oyuncularda oyuna daha sıkı sıkıya bağlanacak.
 Konu ile ilgili NTTGame , Knight-Online Takımı bir açıklama yaptı. Şimdi o açıklamayı paylaşıyoruz.

“Değerli Knight Online oyuncuları, 26 Ocak 2016 Pazartesi günü, Türkiye saati ile öğlen 12:00’da Knight Online’ın Steam üzerinden resmen yayınlanmaya başlayacağını gururla duyurmak isteriz. Merakla beklenen bu gelişme ile beraber, sadece Steam üzerinden erişilebilecek çok özel ve yeni bir sunucu açılacak. Steam hesabınızda Knight Online’ı istek listenize eklemeyi unutmayın!

Saygılarımızla, NTTGame || Knight Online Takımı “


 

Oyuncular haberi alır almaz steam mağazasından oyunu indirmeye kalkıştılar fakat henüz bunu indirme işlemini gerçekleştiremiyorlar. Yakın zamanda indirme işlemeleri de aktif olacak. Efsane oyun yine ortalığı kasıp kavuracak.

Etiketler:,,, 449 views Okunma 14 Oca 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.