Call of Duty: Black Ops III Oyun Yorumları Nasıl? Oyun Güzel Olmuş mu?

Çok oyuncu ile oynanacak oyunlara bir de FPS kategorisi zevki eklenince, aklınıza ilk hangi oyun geldi? Evet, çoğunuzun aklına gelen oyun: Call of Duty: Black Ops III…

İkinci dünya savaşının gizemli dünyasında, heyecan kasırgası ile sürüklendiğimiz oyun olan CoD, heyecanlı görevleri olan sürümü ile karşımızda. Onun adı Call of Duty: Black Ops III bu oyunu oynarken bağımlı olacaksınız.

Dört oyuncu olan sistem, yani çok oyunculu mod ile heyecan ve korku dolu görevleri tamamlayabilirsiniz. Hikaye modu ile kendinizi bambaşka bir macerada bulabilirsiniz.

Oyun ilerlemeli bir tarzda olduğu için, bölüm geçtikçe farklı silahlar ve kullanılan itemler ile sizleri destekliyor. Oyun bu özelliğinden dolayı sıkıcı olmaktan uzaklaşıyor ve her an size yeni deneyimler, yeni heyecanlar sunuyor. Call of Duty: Black Ops III’ün benzersiz heyecan yaratan dünyasına siz de girebilirsiniz.

Oyunun fiyatına gelince… Oyun Türkiye’de yaklaşık 180 TL


Peki Oyunu Oynamak İçin Gereken Sistem Gereksinimleri?

Call of Duty: Black Ops III oyununu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini açıklayalım. Öncelikle şunu belirtelim ki, bu tarz oyunlar sizlerin bilgisayarınızın gücü ile doğru orantılı olacak şekilde oynanır. Minimum sistem gereksinimine sahip olmanız oyunu en güzel şekilde oynayacağınız anlamına gelmez.

64 Bit İşlemci…

6 GB Ram Bellek…

i3 3 Ghz işlemci…

1 GB Ekran Kartı…

60 GB sabit disk alanı…

Grafikleri fazlasıyla detaylı olan bu oyunu oynarken zevk almak istiyorsanız, bilgisayarınız oldukça iyi olmalı…

Call Of Duty heyecan dolu dünyasında sizlerde yerinizi alın. Yeni sürüm oyunu ise oynayanlardan tam not alıyor. Call Of Duty oyununun bu sürümünü oynayıpra olumsuz yorum yazan kimseyi göremedik. Peki sizlerin yorumlarınız neler? Bu oyun başarılı mı?

Call Of Duty FPS tutkunlarının nefesini kesecek olsa da, günlük hayatta oyun oynama ve diğer işlerimiz için vakit ayırma konusunda optimum süreyi seçmeliyiz. Call Of Duty oynarken, kendiniz kaptırıp bırakamayacağınız seviyede bir oyun olmuş. Call Of Duty’li günlerde, sizlere başarılar dileriz.

Etiketler:,,, 355 views Okunma 18 Kas 2015

Yorumlar

Yorumlar(1 )

Sen de Yorumla!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.