Apple iOS 9.2 güncellemesi, yeni gelişmeler ve bazı hataların onarımları ile birlikte yayınlandı. Güncellemede neler olduğunu bilmemiz açısında bu konuyu sizler için inceledik. Bakalım yeni güncelleştirmede neler varmış? iOS 9-2 güncellemesinde neler var?

Güncellemede en çok dikkat çeken nokta Apple Music oldu. iBooks ile ilgilide göze çarpan güncelleştirmelerin olduğu güncellemede dikkat çeken diğer noktaları da inceledik.

iCloud ile ilgili yapılan güncelleştirme ile beraber, artık iCloud müzik kitaplığında daha önce hangi şarkıları indirip indirmediğinizi kolayca görebiliyorsunuz. iOs 9.2 güncellemesinde daha birçok detay var, incelemeye devam edelim.

iBooks bu güncelleme ile birlikte 3D Touch özelliğini destekliyor. Uygulamada gezinti yaparken, sesli kitap özelliği kitap okumaya devam edebiliyor.

appi

iOS 9-2 güncelleştirmeleri bunlarla da sınırlı kalmıyor. USB kamera bağdaştırıcı desteği ile birlikte iPhone’larınızı daha rahat kullanabileceksiniz. Büyük boyutlu elektronik postalarınız için de Mail Drop özelliği ile çok daha rahat edeceksiniz. News uygulamasında ise Top Stories isimli yeni bir bölüm mevcut.

Apple iOS 9-2 güncellemesi ile birlikte artık şarkı listesi hazırlayıp, çevrimdışı olarak şarkılarınızı kaydedebilirsiniz. Apple Music servisinde başka iyileştirmelerde yapılmış. Günün en önemli haberleri Top Stories bölümünde toplanıyor. Mail gönderirken büyük boyutlu ekler için Mail Drop özelliği getirilmiş.

iPhone telefonlarınız bu güncelleştirme ile birlikte, fotoğraf ve video aktarımı yapacak USB kamera adaptörünü destekliyor. Siri için yeni bir dil eklendi (Arapça).

E Posta eklerine ulaşırken yaşanan sorunlar çözüldü. Video kaydı sırasında iPad ekranlarının siyah ekrana dönme hatası düzeltildi.

Apple güncellemelerinden son zamanlarda fazlasıyla mutsuz ettiği müşterilerinin bu sefer gönlünü alabilecek mi? Güncellemeler ile ilgili internet yorumlarına baktığımız zaman, kullanıcılar en çok şarj sorunu olup olmayacağından dolayı korkuyor. Bakalım Apple firması bu güncellemede tüm hataları düzeltebilmiş mi? Hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Sonuç olarak bu ve buna benzer birçok güncelleme barındıran iOS 9-2 ile birlikte, kullanıcılar daha mutlu olacak gibi görülüyor. Tabi iOS 9.2 sürümü kullanıldıkça, kullanıcı yorumları bizim için çok kıymetli olacak. Sizlerde görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:,,,, 973 views Okunma 09 Ara 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.