Çıktığı tarihten itibaren herkesin ilgisini çeken ve kullananların çok memnun olduğu akıllı telefon Samsung Galaxy Note 5, sonunda beklenen güncellemeyi alıyor. Note 5 kullanan kişilerin uzun zamandır beklediği bu güncelleme ile ilgili detaylar nihayet belli oldu.
Samsung Galaxy S6 ve Samsung S6 Edge için, Güney Kore’de,  Android 6.0 Marshmallow güncellemesi yüklenmeye başladı. Şimdi sırada ise Samsung Galaxy Note 5 kullanıcıları var. Note 5 kullanıcıları sonunda bekledikleri o güncellemeye kavuşacaklar.
Android 6.0 Marshmallow geliyor…
Bazı haber kaynaklarına göre 03 Şubat 2016 tarihi ile Amerika Birleşik Devletlerinde yaşayan bazı Note 5 kullanıcıları, Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi sürümünün betasını, Note 5 cihazlara yüklemeye başlamışlar. Bugün paylaşılan Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi görünümlü Note 5 akıllı telefon ekran görüntüleri de bu iddiayı destekledi.
Android 6.0 Marshmallow için son güvenlik güncellemeleri de bitirilmiş durumda. Son hali ile Android 6.0 Marshmallow 1.35 GB boyutunda. Samsung firması beta olan Android 6.0 Marshmallow’un ardından, gerekirse bir takım düzenlemeleri de yaparak, kararlı sürümü piyasaya sürecek. Çok sayıda insanın severek kullandığı akıllı telefon olan Note 5 kullanıcıları da bu durumdan gayet memnun. Note 5 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin geldiğini öğrenen Note 5 kullanıcıları, durumu sevinçle karşıladı.
10-Best-Smartphones-To-Buy-In-2015-Samsung-Galaxy-Note-5
 Geçmiş tecrübelerimize bakarsak, Samsung Galaxy Note 5 kullanıcıları, en geç 2 ay içerisinde, Android 6.0 Marshmallow güncellemelerine kavuşacaklar.
Sizler için teknolojiye dair her şeyi takip etmeye devam edeceğiz. Teknoloji Kaynak internet teknoloji haber sitesi olarak, teknolojiye dair her şeyi sizlerle paylaşmaya aynen devam ediyoruz. Sizlerinde teknolojiye dair her hangi bir sorunuz ya da sorununuz olursa, lütfen bizler ile, haberin altındaki yorum kısmından paylaşınız. Teknolojiye dair tüm konularda, uzman ekibimiz ile sizlere elimizden geldiği kadar faydalı olmaya çalışacağız. Son güncelleme sonrası Note 5 performans değerlendirmesini sizlerden yorum olarak bekliyoruz. Bakalım siz note 5 için gönderilen bu Android 6.0 Marshmallow güncellemesinden memnun kalacak mısınız?
Etiketler:,, 131 views Okunma 04 Şub 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.