Andoroid son sürümü olan Marshmallow ile, birçok yeniliği de beraberinde getirecek. Bu yenilikler arasında beklenen yenilikler olduğu gibi, beklenmeyen ya da bir sonraki sürümlerde beklenen yeniliklerde gelecek.

Android yeni güncelleme ile kullanıcılarını adeta sevince boğacak. Her geçen gün daha sağlam adımlarla yoluna devam eden android işletim sistemi, Marshmallow 6.1 ile büyük yeniliklere imza atacak. Bu yeni sürüm işletim sistemi herkes tarafından çok beğenilse de, tablet kullanıcılarının bazı rahatsızlıkları vardı. Ekranı ikiye bölme özelliği tabletlerde desteklenmiyordu. İşte 6.1 sürümü ile bunun da önüne geçilebilir. Android 6.1 Marshmallow ile tabletlerde de ikiye bölünme özelliği olacak mı? Söylentiler olacağı yönünde, o yüzden bekleyip göreceğiz. Android 6.1 ile gelecek yenilikleri, tüm android kullanıcıları heyecanla bekliyor. Bakalım Android işletim sistemi ne gibi yeniliklere imza atacak?

andim

Sağlam kaynaklardan gelen haberlere göre, tabletlerde ekranın ikiye bölme özelliği sorunu 6.1 sürümünde çözüme kavuşacak. Tabi bu durumun netleşmesini ve kesin olarak olup olmayacağını görmemiz için beklememiz gerekiyor. Bizim düşüncemiz bu özellik Android 6.1 Marshmallow ile gelecek. Bu sorunun çözümü ile birlikte, ekranda farklı iki uygulamayı çalıştırmak mümkün olacak. Android 6.1 uygulama izinleri arayüzünde kullanıcıları mutlu edecek değişiklikler olacak.

Android ile ilgili yeni güncellemede bunun dışında başka değişikliklerde bekleniyor. Android işletim sistemi, eksiklikleri tamamlayarak, kullanıcılarına daha rahat bir kullanım sunup, pazar payında bir artışa gitmek istiyor.

Sizlerinde android işletim sistemi ile ilgili gördüğünüz eksiklikleri bizlerle yorum olarak paylaşmanızı rica ediyoruz. Sizlerin de Android işletim sisteminde gördüğünüz eksiklikler var mı?

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.