WhatsApp Mavi Tik Görülmeden Mesajları Okuma…

Günlük hayatımızda ettiğimiz sohbetlerde en çok kullanılan yöntemlerden birisi olan WhatsApp, hayatımızın her anında hayatımıza girdi. WhatsApp ile mesajlaşmak, mekan fark etmeksizin gerçekleştiği için, insanlar sıklıkla whatsapp mesajlaşma programını kullanıyorlar. Eskiden daha sıklıkla kullanılan yöntem olan sms ile mesajlaşırken, karşımızdakinden gelen mesajlara, cevap vermesek bile karşımızdaki kişi bizim mesajı okuyup okumadığımızı bilemiyordu. Şimdi durum değişti… WhatsApp Mavi Tik özelliği ile, bize gelen mesajları okuduğumuz zaman, karşımızdaki kişinin whatspp görüşme ekranında mavi tik oluyor ve bizim mesajı okuduğumuzu anlayabiliyor. Günlük hayatta bu durumun yaşanmasını istemediğimiz, yani karşımızdaki kişinin mesajları okuduğumuzu görmesini istemediğimiz durumlar olabiliyor. Teknoloji hızla gelişirken, bize düşen her duruma yine teknoloji ile ilgili pratik çözümler üretmektir. WhatsApp Mavi Tik özelliğine de sizler için pratik çözümler ürettik.

WhatsApp kullanırken, size karşı taraftan gelen mesajları, karşı tarafın sizin okuduğunuzu anlamadan okumanız için bazı yöntemler var…

whit

Peki nedir bu yöntemler?

Nasıl WhatsApp Mavi Tik Görülmeden Mesajları Okuyabileceğiz?

Birinci Yöntem:

Telefonunuzu uçak moduna alarak dış bağlantıların tümüne kapatın. Uçak moduna geçtikten sonra mesajları okuyun ve geri kapatın. Uçak modundan çıkabilirsiniz. Karşınızdaki sizin mesajlarınızı okuduğunuzu anlamayacaktır…

İkinci Yöntem:

WhatsApp widget ile mesaj gelince giriş ekranınızda görüntülenecektir. Bu sayede mesajı göreceksiniz fakat whatsapp uygulamasına girmeyeceğiniz için karşınızdaki mavi tik ekranını göremeyecektir…

Üçüncü Yöntem:

WhatsApp ayarları ile yapılacak bu yöntem şu şekilde oluyor: WhatsApp – Ayarlar – Hesap – Gizlilik… Bu sekmelere giriş yaptıktan sonra oradan okundu onaylarına kapat seçeneğini seçiniz.

Bu söylediğimiz yöntemleri uygularsanız, karşınızdaki kişi, size yolladığı mesajın, sizin tarafınızdan okunup okunamadığını anlayamaz. Karşınızdaki kişi mavi tik görmediği sürece, size mesaj attım gördün neden cevap vermedin diyemez.

Hayatımıza dahil olan ve neredeyse tümünü kaplayan teknoloji ile ilgili ne kadar fazla bilgi sahibi olursak, o kadar rahat ederiz. Bu ve bunun gibi yöntemleri ya da merak ettiğiniz her şeyi bize yazabilirsiniz.

WhatsApp Mavi Tik Görülmeden Mesajları Okuma işlemi ile ilgili size aktaracaklarımız şimdilik bu kadar. Merak ettiğiniz sorularınız olursa yorum kısmından bize yazabilirsiniz.

Etiketler:,, 201 views Okunma 25 Oca 2016

Yorumlar

Yorumlar(1 )

Sen de Yorumla!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.