Fiyat olarak bir tablete bu para verilir mi düşüncesinde olanlar da olabilir fakat, iPad pro özellikleri ve şık tasarımı ile sınıfında harikalar yaratıyor. iPad’in Pro modeli incelemesi:

Apple yine harikalar yarattı ve ipad’e yeni bir isim kazandırdı. ipad Pro… Hadi şimdi birçok yeni özelliğe sahip İpad Pro’yu yakından tanıyalım.

ipad pro

Özellikleri

EKRAN: İpad bu modeli ile 12.9 inç retina ekrana sahip. Sanki elinizde bir bilgisayar var gibi. Kısaca eski İpad’lere göre çok daha geniş bir ekrana sahipsiniz!!!

ÇÖZÜNÜRLÜK : Ayrıca Multi-Touch alt sistemi ve 5.6 milyon parlak pikseli ile İOS aygıtları arasında en iyi çözünürlüğe sahip.

AĞIRLIK: İpad Pro’yu tuttuğunuzda sağlamlık hissetmeniz için artık 713 gram !!!

HOPARLÖR: Yeni İpad Pro dört hoparlörlü ses çıkışına sahip. Bu sayede diğer İpad’lere göre 3 kat fazla ses çıkışı sağlanıyor.

İŞLETİM SİSTEMİ: İpad Pro İOS 9 işletim sistemi ile artık çok daha hızlı.

KAMERA: İpad Pro yeni İSİGHT kamerası ile muzzam video ve fotoğraflar çekmeniz için bir sensöre sahip. Ayrıca 720p HD kamerası ile hızlı ve ağır çekimler artık daha kaliteli ve daha detaylı. Ön kamera da bulunan FaceTime HD özelliği sayesinde görüntülü konuşmalar daha gerçekçi ve düşük ya da ters ışık ta bile harika kareler yakalanabilir.

Wi-Fi: İpad Pro artık daha güçlü Wi-fi ve hücresel ağ alanlarına sahip. Bu sayede her yerde internette gezinebilir veya video indirebilirsiniz.

APPLE PENCİL: Apple harika bir yenilik daha yaptı. İpad Pro için Apple Pencil’ı üretti. Bu sayede artık daha yaratıcısınız.

HAFIZA: Hafızası seçeneklere göre 32, 64 ve 128 GB olarak tercih edilebilir.

SİRİ : Siri artık daha gelişmiş. Artık daha ayrıntılı tarama yapabiliyor ve daha iyi algılıyor.

RENK: İpad Pro’nun gümüş, uzay grisi ve altın renkleri mevcut.

FİYAT: Fiyatlar 32 GB’ ta 2.999.00TL, 64 GB’ta 3.599.00TL ve 128 GB’ta 4.099.00TL olmak üzere değişiyor.

Olumsuz Yönleri Neler

Şarj süresi kullanıcılar için problem olabilir.

CANSU TEMİZKAN/ SELİN TÜTÜNCÜ

 

 

 

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.