Toshiba Satellite C55 – C-13H Laptop Ürün Özellikleri – Fiyatı… Toshiba’nın en merak edilen ürünlerinden olan Toshiba Satellite C55-C-13H Laptopu sizler için inceledik. Bakalım bu ürüne ait özellikler nelermiş? Ürün fiyatı şuan ne kadar?

Ürünün Özellikleri Neler?

İşlemcisi Intel Turbo Boost Teknolojisine sahip olan bu ürün, core i5 özelliğinde ve işlemci saat hızı olarak 2.20 – 2.70 GHz hızlarında çalışıyor. Üründe 3 MB ön bellek mevcut. Ürün içerisinde bulunan işletim sistemi sayesinde, Windows 10’a ücretsiz olarak yükseltilebiliyor.

Ana bellek olarak sistem hafızası 4 GB RAM belleğe sahip. Ürünün boş soketleri ile 16 GB Ram kullanma imkanı mevcut.

Üründe 500 GB sabit disk var…

Ürün ultra ince DVD suoer multi sürücüye sahip. CD-ROM, CD-R, CD-RW, DVD-ROM, DVD-R, DVD-R(DL), DVD-RW, DVD+R, DVD+R(DL), DVD+RW, DVD desteği var.

Ürünün ekranı 16.6 inç genişliğe sahip. Ürün ekranı ise teknolojisi sayesinde yüksek parlaklığa sahip.

Üründe bulunan ekran kartı olarak, NVIDIA GeForce 920M ekran kartı kullanılmış. Ekran kartı bellek kapasitesi 1 GB…

Ürün dahili ekran çözünürlüğü 1366 * 768 piksel…

tasi

Ürünü genel olarak incelediğimizde bu özellikleri gördük. Şimdi gelelim ürün ile ilgili görüşlere…

  • Üründe beklentim olan tüm özellikler mevcut. Ürün tasarım olarak beni gayet memnun etti. Ürünü kullanan birisi olarak tavsiye ederim.
  • Ram kapasitesi daha yüksek olabilirdi…

Ürün ile ilgili genel yorumlara bakınca bu iki durum ile ilgili mesajların atıldığını görüyoruz…

Günlük kullanım için geliştirilen ürün, bu amaçla kullanan kullanıcılar tarafından tam not almayı başarıyor. Şık görünümü ve ince tasarımı ile ürüne sahip olanları memnun eden Toshiba Satellite C55, kullanıcılarının büyük çoğunluğundan tam not alıyor.

Klavyesi ile de özel olup kullanım kolaylığı sağlayan bu ürün, hem tasarım hem de rahat kullanım açısından tebrik edilmeyi hak ediyor.

Ortalama olarak 2500 TL gibi bir fiyattan satışta olan ürünü almadan önce, iyi bir internet araştırması yapmanız sizin yararınıza olacaktır. Sadece bu ürün değil, ne alırsanız alın internetten fiyat ve yorum araştırması yapmanız, ileride yaşayacağınız problemlerin önüne geçebileceği gibi, beklentilerinizi olumlu bir şekilde sınırlandıracak ve paranız cebinize kalacak. Teknolojik ürün alırken lütfen iyi bir fiyat araştırması yapmadan ürün almayınız.

Ürün ile ilgili sorularınız olursa, yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz…

 

 

 

 

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.