Lenovo Yoga 500 Intel Core i5 Ürün Fiyatı – Özellikleri – Yorumları… Sizler için Lenovo Yoga 500 Intel Core i5 ürününü inceleyeceğiz. Ürün ile ilgili genel özellikler, ürün yorumları ve bu ürünün fiyatını sizlerle detaylandıracağız… Şimdi gelin bu ürünü yakından tanıyalım..

Farklı Ekran Tasarımı

Ürün 360 derece döndürülebilir ekranı sayesinde, bu ürünü görenleri cezbediyor. Bu özellik çoğu kullanıcı için büyük bir beğeni alıyor. Ürün farklı özellikteki bilgisayar sistemlerini bir araya getirme özelliği taşıyor. Ürünü dört farklı şekilde kullanmanız mümkün.

Ürünü direkt olarak bilgisayar şeklinde kullanabilirsiniz….
Ürünü Stand şekline getirip kullanabilirsiniz….
Ürünü Çadır biçiminde kullanabilirsiniz….
Ürünü Tablet olarak kullanabilirsiniz….

Size özel olarak, canınız nasıl isterse o şekilde döndürüp kullanım yapmanız mümkün.

limaa

Ürün İşlemcisi

İntel Core serisi işlemci ile yüksek performans elde edebileceğiniz bu ürün. Hem normal kullanım hem de oyun için ideal bir ürün olma özelliğini taşıyor. Uzun pil ömrü ise kullananları memnun ediyor. Güçlü performans ve tasarımı ile bu ürün övgüyü hak edebilecek nitelikte…

Ürün Tasarımı

Lenovo Yoga 500 Intel Core i5 ürünü, çok ince yapısı, hafifliği ve taşınılabilir olmasıyla üstünlüğünü yine ortaya koyuyor. 1,95 kilogram ağırlığında olan ürünün taşıması çok kolay. Uzun giden şarj süresi ile de sizleri büyülemeye hazır…

Ürünün Harmony özelliği ile, ürün size daha iyi tanır ve daha size yönelik bir çalışma sağlar…

Ürün, güçlü ses çıkışı ile de sizleri çok memnun edecek…

Lenovo Yoga 500 Intel Core i5 şuan piyasada ortalama olarak: 2200 TL civarında bir fiyattan satıştadır. Ürünü almaya karar verirseniz iyi bir internet araştırması yaparak ürünü daha uygun fiyatlara alma şansı yakalayabilirsiniz. İyi bir internet araştırması ile gözle görünür indirimler yakalamanız mümkün.

Lenovo Yoga 500 Intel Core i5 ürünü, genel hatlarıyla çok iyi bir ürün. Tercih edilebilecek birçok özelliğe sahip olan bu ürün, kullanıcıları tarafından da tam not alıyor.

Siz de ürün ile ilgili görüşlerinizi bizlerle yorum olarak paylaşınız. Sizler için ürün incelemeleri yapmaya devam edeceğiz.

 

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.