Lenovo G580 ürün incelemesi  özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi… Bu ürün alınabilir özellikte mi? Bu ürün için inceleme…

G580 2.6 kg altındadır. Metal kahverengi tasarımı ile kişilerin dikkatini çeker. 15.6 inç HD ekrana sahiptir. Alttan LED aydınlatmaya sahiptir.Diğer bilgisayarlara göre daha parlak ve canlı görüntüsü vardır.

leno

Lenovo G580, internet bağlantıları oluşturur ve kullanımı kolay yazılım paketi ReadyComm ile donatılmıştır. WIFI bağlantısı ile gittiğiniz her yerde internete bağlanılabilir.

Lenovo G580, yüz tanıma yazılımına sahiptir ve yüzümüzü parolamız olarak kullanabilmemizi sağlar. Daha önceden yüzümüzün kaydedilmiş fotoğrafları olduğu için açılmakta güçlük çekmez. Diğer aile bireylerinin bilgisayarı açabilmesi için onlarında erişim izni belirlenebilir.

Kristal berraklıkta kamera ve video teknolojisine sahiptir. İnsanlarla çevrimiçi ortamda konuştuğumuzda sanki oradaymışız gibi bir his verir.

teknik

Lenovo G580 serisi özellikleri ile de göz dolduruyor. Farklı özelliklere sahip modelleri ile fiyatı değişen bu ürünün 9-376911 Notebook – 1000M 1.8GHz 2GB 320GB 15.6inc modeli 1150 TL.

G580 NOTEBOOK CORE İ5-2.5GHZ-4GB-500GB-15.6-DVDRW-1GB-W8 modeli ise 1900 TL dolaylarında. Ürün kullanışlı tasarımı ile alınabilecek bir ürün. Fiyatı ise makul olan ürün, tercih edilebilecek nitelikte…

İşte Ürün ile İlgili Kullanıcı Yorumları:

geçen cumartesi (14ü) ben de mediamarktten aynı ürünü aldım. 1499’a aldım yalnız. bu üründen önce, 1599 tlye sony vpccb3p1e-b almıştım. 1 hafta kadar kullandım. sony her anlamda performans ekran kartı vs bu ürünün yanından bile geçemez.iadeye gittim sonra sağolsun satıcı arkadaş bunu tavsiye etti. şu an çok memnunum üründen. ayrıca ordan artan 100 tl ile de joystic, laptop klavyesi, usb çoklayıcı aldım bir de üstüne 20 tlm arttı. :))

 

aslında tam bendekinin özelliklerinden olan g 580in linkini bulamadığımda koyamadım onun yerine özelliklerini yazmıştım. şöyle açıklayayım sizin verdiğiniz laptopa 2 gb gt630m eklenmiş hali diyebiliriz. hdmi ve usb 3.0 desteği mevcut. daha önce g serisi hiç aklımda yoktu ama oradaki adam z580 lerden daha ucuz ve aynı ayarda olduuğunu söyledi falan ikna etti kampanyayıda bulmuşken aldım. çok fazla test edemedim sadece mafia 2 kurdum 3 4 saat kesintisiz full grafik oynadım tık demedi azcık ısınıo ki oda normal sonuçta yükleniyoruz grafiklere ve macbook promda en az onun kadar ısınıyor..

Ürün ile ilgili genel yorumları daha da araştırabilirsiniz. Laptop almadan önce, lütfen internet yorumlarını araştırın. Sonrasında bir pişmanlık yaşama riskiniz daha da aza iner…

 

Irmak ÜNÜULU

Etiketler:,,,, 737 views Okunma 03 Ara 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.