Asus K555UB – XO067T i7 2.5GHz/3.1 Laptop Özellikleri Fiyatı… Asus Asus K555UB-XO067T modeli ile ilgili bilmemiz gerekenler neler? Ürünün fiyatı nasıl? Ürün fiyat performans açısından uygun mu? Bu ürün ile ilgili teknik özellikler ve kullanıcı yorumları nasıl? Şimdi bu ürünü inceleyelim…

Ürünün Teknik Özellikleri Neler?

ASUS firmasının bir ürünü olan Asus K555UB-XO067T, özellikleri ile dikkatimizi çekti. Biz de bu ürünü derinlemesine incelemek istedik. Şimdi ürünün teknik detaylarını sizlerle paylaşalım..

Ürünün kablosuz iletişim özelliği mevcut. Bluetooth özelliği mevcut. Üründe 2 adet USB 3.0 girişi ve 1 adet USB2.0 girişi mevcut. Ürün üzerinde 10/100 Ethernet Kartı mevcut. Üründe HDMI giriş yuvası mevcut. Ürünün kart okuyucu yuvası mevcut. Üründe Webcam mevcut.

Üründe DDR 3 12 GB RAM Bellek var. Ürün Nvidia GeForce GT940M ekran kartına sahip. Ürünün ekran kartı hafızası 2 GB.

Ürün ağırlığı 2.3 kg. Ürünün boyutları ise: 38.2(W) x 25.6(D) x 2.53 ~ 2.53 (H) cm seviyesinde. Ürün üzerinde 1 TB 5400 rpm Hard Disk bulunuyor.

Ürün 15.6 inc ekrana sahip. Çözünürlük ise 1366 * 768 HD özellikte…

Üründe intel core i7 işlemci mimarisi kullanılmış. Ürün işlemci hızı 2.6 GHz fakat Turbo Boost özelliği ile birlikte 3.6 GHz seviyelerine ulaşabiliyor.

Ürün işletim sistemi olarak Windows 10 Home sürümünü kullanıyor…

uss

Ürünün teknik özelliklerini öğrendik, gelelim ürün ile ilgili diğer özelliklere…

Ürünün Fiyatı

Asus K555UB piyasada ortalama olarak 2850 Türk Lirası civarında bir ücretle satılıyor. Ürünü almadan önce, iyi bir piyasa ve internet araştırması yapmanız sizi karlı çıkaracaktır. Her zaman vurguluyoruz, elektronik araç alırken iyi bir araştırma yapın… Ürün almadan yapılacak olan araştırmalar, sizlerin daha uygun fiyata ürün sahibi olmanıza ve diğer alternatifleri daha iyi öğrenmenize olanak sağlar.

Ürün Yorumları

Ürün sahipleri genel olarak ürünün ekran kartı özelliklerinden ve işlemci hızından genel olarak memnun. Ürünü alan kişilerin ürün ile ilgili görüşleri genel anlamda olumlu. Ürünü alan kişilerin tek şikayeti fiyat olarak biraz daha uygun olabileceği görüşü fakat bu işlemci hızına sahip bir ürün için bu fiyat anormal değil.

Asus K555UB ürününü gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Sizlerde bu ürün ile ilgili yorum yapmak isterseniz ya da sorularınız varsa yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

www.teknolojikaynak.com

 

Yorumlar

Yorumlar(1 )
    • Umut
      Umut Eylül 18, 2016

      Bu modelin menteseleri kalitesiz. Aldıktan 5 ay sonra hiçbir neden yokken durduk yere ekranın menteseleri söküldü. Şu an kapağı hareket ettiremiyorum dağılıyor çünkü. Bilgisayara hiçbir zarar gelmemesine rağmen oldu bu. Arastirdigimdaysa bu problemi yaşayan birçok insan olduğunu gördüm. İyi bir şey olsun sıkıntı yaşamayalim diye paraya kiyiyorsunuz ve karşılığı bu oluyor. Almayın arkadaşlar. Bunun dışında da birçok problemi var bu sadece en büyüğü.


Sen de Yorumla!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.