Vestel Venus V3 Özellikleri – Fiyatı – Kullanımı…

Vestel yeni gözbebeği akıllı telefon Venus V3 modelini tanıttı. Üst düzey performansı ile göz dolduran Vestel Venus V3, teknolojinin son imkanları kullanılarak oluşturulan dış tasarımı ile de göz doldurdu. Vestel Venus V3 ince ve hafif metal teknolojisi ile dizayn edildi.

Vestel Venus V3 akıllı telefon, akıllı telefon kullanıcılarının istek ve beklentileri sonucunda üretildi.

Vestel, yeni akıllı telefonu Venus V3’te yerli üretimdeki gücünü, göz kamaştırıcı tasarım ve üstün performans ile buluşturdu. Yeni Venus V3 serisi, Diamond Cut özel üretim teknolojisi kullanılarak geliştirilen ince ve hafif metal gövdesinin yanında, üstün teknik özellikleri ve sunduğu kamera deneyimi ile de fark yaratıyor. İlk Venus’ü Eylül 2014’te piyasaya sunan Vestel, V3 serisini Türk tüketicisinin ihtiyaçlarını analiz ederek üretti. Venus’ü diğer akıllı telefonlardan ayırt eden yerel içerikler Venus V3 serisinde de göze çarpıyor.

Ekranı Çok Özel

Vestel Venus V3 tasarım olarak basite indirgenemeyecek kadar emek verilmiş bir yapıda. Vestel Venus V3’ün ekranı ise farklı teknolojiler sayesinde çiziklere geçit vermeyecek. Vestel Venus V3 5570 5.5 inç büyüklükte olacak. Vestel Venus V3 5070 modeli ise 5.0 inç büyüklükte olacak. Ekranı Full HD IPS teknolojisi ile bütünleştiği için, parlaklığı göz kamaştıracak.

Kaç Farklı Vestel Venus V3 Modeli Var?

Vestel Venus V3 3 farklı model ile piyasaya sürülecek. Bunlar 5570, 50 70 ve 5040 modelleri… Vestel Venus V3 akıllı telefonun bir diğer güzel yönü ise şarj olma süresinin çok kısa olması. Bunun için Quick Charge teknolojisi kullanıldı. 4,5G şebeke uyumlu olan Vestel Venus V3, kullanıcılarını memnun bırakacak.

Vestel Venus V3 Fiyatı

Vestel Venus V3 için tavsiye edilen satış fiyatları belirlendi.

5570: 1299TL

5070: 1149TL

5040: 849TL

Uygun fiyat, üstün teknoloji ile birleşince, kullanıcılarda fazlasıyla mutlu olacak.

Başka Ne Özellikleri Var?

Günümüzde en meşhur olan telefon aktivitelerinden birisi de selfie, Vestel Venus V3 selfie teknolojisi ile sizlere el sallarken, gülümserken ya da göz kırpınca selfie fotoğraf çekilebileceğiniz özellikler sunuyor.

Geliştirilmiş arka kamera özelliği ile, fotoğraf çekerken yaşanan titreme özelliğine son veren Vestel Venus V3 kullanıcılarını etkileyecek.

Vestel Venus V3 Android Lollipop işletim sistemi, işlemci olarak Qualcomm işlemciyi, 8 çekirdek 64 bit özelliği, 2 GB Ram desteğini ve 32 – 64 GB SD kart desteğini bizlere sunacak.

Ayrıca Vestel Venus V3 için verilen mükemmel canlı destek hizmeti ise kullanıcıları her an güvende hissettirecek…

5570

5040

Etiketler:,, 5.626 views Okunma 18 Kas 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.