Samsung Galaxy S7 Kıvrımlı Tasarımı ile Büyüleyecek…
Samsung firması fark yaratmaya devam ediyor. Samsung Galaxy Round ile hayatımıza giren kavisli ekran modeli, ardından Galaxy S6 Edge Plus gibi modellerde ceplerimize girmişti. Samsung firması kavisli ekran telefonlarından vazgeçmeyecek gibi görülüyor. Son olarak ortaya atılan iddialar da bu yönde. Samsung Galaxy S7 beklentilerin üzerinde bir kavisli görünüme sahip olabilir…
Samsung Galaxy S7 Tasarımı
OnLeaks tarafından yayınlanan çizimler görenleri şoke etti. Galaxy Note 5 ile Galaxy S7 arasında bariz farklılıklar var. Bu da bize Samsung Galaxy S7 modelinin beklediğimizden daha kavisli bir model olacağını işaret ediyor.
Ürün kavis olarak yalnızca yan kısımlara kavis vermekle kalmayacak, alt ve üst kısımlarda da kavis olacak. Samsung ve Apple savaşlarında iki tarafta birbirlerine çalım atmaya çalışıyor fakat tartışmasız Samsung çok daha radikal kararlar alarak uygulamaya geçiriyor.
CaOMpmsWAAUl28k
Android kullanıcılarının kapalı sistem sevmemesi de bunun bir göstergesi. Android müşterileri farklılık ve daha çok özgürlük istiyor. Bu yüzden Samsung sürekli radikal kararlar alarak yoluna devam ediyor. Merakla beklenen Galaxy S7 modelinde de bunu görecek gibiyiz. Galaxy S7’yi elimize alana kadar ortaya birçok iddianın atılacağına da eminiz fakat, Samsung daha önce yaptığı gibi yine farklı bir model geliştirerek bizi şaşırtabilir. Galaxy S7, Note 5’e göre arka yüzde daha kavisli bir yapıya sahip olacak. Samsung S7’de, Note 5’e göre kamera çıkıntısı ise daha küçük boyutta olacak.
Galaxy S7 ve S7 Edge’in arka kamera özelliklerinde de görünüm olarak büyük farklılıklar bizi bekliyor. Samsung daha önceki modellerine göre daha ince bir kamera modeli ile karşımıza çıkacak. Android meraklılarının, heyecanla beklediği Samsung Galaxy S7 piyasaya girdiği andan itibaren ilgi odağı olacak gibi görülüyor.
21 Şubat tarihi yaklaştıkça, söylentiler de artacak gibi duruyor. 21 Şubat Samsung Unpacked etkinliğinde ise tüm gerçekler ortaya çıkacak. 21 Şubat tarihinde Galaxy S7 ile ilgili tüm bilinmeyenleri öğreneceğiz. O tarihe kadar olan tüm gelişmeleri ve o tarihten sonra ki tüm gelişmeleri sizlerle anlık olarak paylaşacağız.
Etiketler:,, 169 views Okunma 02 Şub 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.