LG K7 ve K10 Piyasaya Çıkıyor!
Teknoloji devi LG yeni ürünleri olan LG K7 ve LG K10 modellerinin tanıtımını yaptı. Orta seviyede olan Android işletim sistemli telefonların tanıtımı, Las Vegas CES 2016 fuarında tanıtıldı. Bu ürünleri ön plana çıkaran özellikleri ise selfie ile ilgili kabiliyetleri olacak. K7 ve K10 modellerinin iki modeli var: 3G ve LTE modelleri…
ell
LG’nin bu yeni modellerinde Gesture Shot ve Gesture Interval işlevleri bulunuyor. Bu iki modelde de, ön kamera sizi görürken elinizi sallarsanız, kendi fotoğrafınızı çekebiliyorsunuz. Bu durumda özellikle selfie tutkunları için mükemmel bir yenilik. Tabi K10 ve K7 modellerinin ön ve arka kamera megapiksel çözünürlükleri farklı. K10 modelinin arka kamerası 13 megapiksel iken K7 modelinin arka kamerası 8 megapiksel. Yine K 10 modelinde 8 megapiksel ön kamera mevcutken, K7 modelinde 5 megapiksel ön kamera var. Kamera özellikleri bakımından iki ürün arasında çok fark var. Ürün fiyatı açıklandığında, iki ürün arasında biraz ürün fiyat farkı olması da muhtemel.
LG K serisini duyurdu ve herkes LG’nin yeni K serisini merak ediyor. Bu serinin iki telefonu da iki farklı modelle geliyor: LTE modeli ve 3G modeli… Ürünlerin LTE özelliklerine sahip olanlarının teknik özellikleri daha yüksek. Örneğin K10 modelinde, 5.3 inç ekran, 1.2 – 1.3 GHz işlemci, 2300 mAh batarya gücü, Android 5.1 işletim sistemi ve 16 GB depolama alanı özellikleri var.
K7 LTE modelinde ise 1.1 GHz işlemci, 2125 mAh batarya gücü ve yine 16 GB depolama alanı mevcut.
Bu iki ürün ile ilgili gelişmeleri ve daha detaylı teknik çözümlemeleri, ürün piyasaya sürüldükten sonra sizlerle paylaşacağız. Ürünün piyasaya hangi tarihlerde sürüleceği ve bu ürünlerin fiyatları ile ilgili henüz bir açıklamaya ulaşamadık. Ürün ile ilgili teknik detaylar, ürün piyasaya sürüldükten sonra ki bir kaç gün içerisinde sitemiz teknolojikaynak.com adresinde olacaktır.
 LG K7 ve LG K10 modelleri ile ilgili görüşlerinizi lütfen bize yorum kısmında bildiriniz.
Etiketler:,,,,, 115 views Okunma 05 Oca 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.