iPhone 7 Özellikleri Fiyatı Görünümü Nasıl Olacak?
Apple firmasının şu an çok beklenen ürünü nedir desek, sokaktan 1000 kişiyi çevirsek, 999’u bizlere iPhone 7 der… Peki bu ürün ne zaman piyasaya çıkacak? Bu ürünün görünümü nasıl olacak? Ürünün fiyatı ne kadar olacak?
ip7
Apple firmasının merakla beklenilen ürünün için birçok spekülasyonlar var. Ürünün rengi, modeli, fiyatı gibi konularda çok fazla yorumlar var. Şunu unutmamalıyız ki, bu konuda Apple ürün tanıtımı yapmadan hiçbir şeyden yüzde yüz emin olamayız. Hatta bazı kişiler tahminden öte fiyatının ne kadar olacağını da söylemeye kalkıyor. Sizler kesinlikle Apple açıklama yapmadan önce bu tarz haberleri yüzde yüz olacak gözü ile okumayınız.
Teknoloji ile ilgilenen insanların elbette bu tarz ürünler için, geçmişten gelen tecrübelerine dayanarak, sizlere verecekleri fikirler ve ürün ile ilgili tahmin yapabilme özellikleri vardır. Tabi ki bu durum güçlü bir tahmin olmaktan öteye geçemez.
iPhone-7 ve Galaxy 7 Kapışmasını Kim Kazanacak?
iPhone-7 çıkmadan, insanlar Samsung’un karşı atağını bekliyor. Bakalım Galaxy S7 mi? iPhone-7 mi?
iPhone 7’nin tanıtımı için ise Eylül ayını beklemek zorunda kalabiliriz. Eylül’de tanıtımı yapılırsa, muhtemel olarak ürünü Kasım ayında alabiliriz. Üründe yeni bir işletim sistemi kullanılabilir.
iPhone 7 Ürününün Fiyatı Ne Kadar Olacak?
 iPhone-7 ürününün fiyat bilgisi ile ilgili net bir rakam söylemek çok zor fakat, Apple firması bu ürün için, iPhone 6S’e göre en az 500 TL fiyat farkı koyacak gibi.
iPhone-7 Akıllı Telefonun Özellikleri Ne Kadar Olacak?
iPhone-7 ve iPhone-7 Plus modellerinde farklı ekran boyutları kullanılacak. iPhone 7’de 4.7 inç ekran olması muhtemel iken, iPhone 7 Plus modelinde ise muhtemel olarak 5.5 inç büyüklüğünde ekran kullanılacak. iPhone 7 ile birlikte 2K ekran teknolojisi de gelecek mi? Bu da yeni bir tartışma konusu olacak…
iPhone-7 akıllı telefonlarda, işlemci ve ram bellek özellikleri de yüksek olabilir. Apple firması, iPhone 7 ile çok beklenen bir özelliği de devreye geçirirse, iPhone satışları artabilir.
Peki nedir bu olması gereken değişim?
iPhone telefonlar ve Apple firmasının çıkardığı cihazlar genelde kapsam alanından, android cihazlara göre daha dar oluyor. iPhone kullanıcılarını bakalım yeni telefonu ile birlikte getireceği bir işletim sisteminde serbest bırakacak mı?
iPhone-7’nin en merak edilen özelliklerinden birisi de kamerası olacak. Bakalım kamera özelliği olarak bu üründe nasıl değişimler olacak?

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.